Умови доставлення і оплати

Доставлення у відділення «Нова пошта» по всій Україні/ або кур'єрське доставлення на Вашу адресу

За допомогою доставлення «Нова Пошта», Ви можете отримати товар навіть у найвіддаленіших куточках України.
В середньому, доставлення займає 1-3 дні, під час замовлення наші менеджери узгодять з Вами дату доставлення перед посиланням товару. Вирушення товару зазвичай відбувається в день отримання замовлення або оплати. Винятки - замовлення товару, що очікується/ товару під замовлення з віддалених складів.
Звертаємо Вашу увагу на те, що вартість доставлення однієї одиниці товару може варіюватися в залежності від ваги та габаритів (від 50 грн до 4000 грн). 
Підйом габаритних вантажів від 30 до 100 кг оплачується окремо. Вартість підйому: 30-200 грн / поверх в залежності від ваги та габаритів товару, а також складності підйому.
Про прибуття замовлення у відділення ви будете повідомлені SMS-повідомленням «Нова Пошта» із зазначенням номера накладної
Ваше замовлення буде безплатно зберігатися у відділенні протягом 4 робочих днів. Якщо після закінчення цього терміну ви не отримаєте замовлення, товар повернеться продавцю.
Адресне доставлення «Нова Пошта», за умови оплати замовлення готівкою, на суму понад 50 000 грн не здійснюється.
Зверніть увагу, що при покупці декількох товарів, вартість доставлення перераховується.

Увага! 
Замовляючи доставлення товару сторонніми кур’єрськими службами (Нова Пошта, JustIn) – під час отримання обов’язково перевіряйте наявність усього товару в замовленні, а також його зовнішній вигляд. 
У разі пошкодження товару або неповної комплектації замовлення – необхідно відмовитися від отримання товару і його оплати, а також скласти акт (претензію).
У разі якщо ця ситуація відбудеться – обов’язково повідомте нам про те, що трапилося, за тел.: (096) 108 64 03, (096) 108 74 93, (0432) 64 54 28.
Продавець гарантує пакування замовленого товару, яке забезпечить цілісність і збереження його товарного вигляду.
Водночас сильно обмежена й затримується доставлення на Луганщині й Донбасі. 

 

Адресне доставлення Ваших замовлень по Вінниці (Великогабаритна техніка)

Наші менеджери узгодять з Вами зручний час для доставлення замовлень і поставлять задачі нашому відділу доставляння. 
Вартість доставлення замовлення по місту 200 грн. На доставлення виїжджають замовлення на великогабаритну техніку. Доставлення лише до під'їзду/воріт, підйому на поверх і занесення в будинок немає, підключення немає. Разом з кур'єром можна оглянути товар біля авто на предмет пошкодження вантажу.
Графік доставлення
3 18.00 до 21.00 у середу та п'ятницю щотижня.

Можливі індивідуальні замовлення доставлення по Вінниці й Вінницькій області. 

 

Способи оплати

Готівковий. Оплата готівкою під час отримання товару

Visa/MasterCard. Оплата замовлення онлайн банківською карткою Visa і MasterCard. Вирушення товару можливе тільки після підтвердження платежу

Безготівковий спосіб. Оплата по безготівковому розрахунку в касі відділення будь-якого банку або з поточного рахунку Вашої компанії. При виборі безготівкового способу розрахунку за товар - посилання товару можливе лише після надходження коштів на наш розрахунковий рахунок