Комп'ютер HP EliteDesk 800 G4 SFF / i3-8100 (2US83AV/CMF)

  • Виробники  HP
  • Доступність:  На складі
  • Артикул: 2US83AV/CMF
  • Код товару: 8006602i

   


Характеристики
    Інші
  • Гарантія, міс36
Опис

Комп'ютер HP EliteDesk 800 в корпусі малого формату-фактора є одним з найбільш безпечних і зручних в адміністрованих комп'ютерах HP. Завдяки високій продуктивності, широкій можливості, розширенню, стильному корпусу та компактному розміру, він прекрасно підходить для сучасних офісів.

Акцент на продуктивності

Професійні користувачі оцінюють широкі можливості розширення, потужні процесори Intel® Core ™ 8-покоління та пам'ять Intel Optane. Опціональні процесори з тепловимірюванням 95 Вт та інтерфейс Thunderbolt дозволяють підвищити продуктивність комп'ютерів.

Розширення, яке гарантує довгу сучасну захист інвестицій

ПК HP EliteDesk 800 в корпусі малого формату-фактора встановлює нові стандарти розширення: чотири відсіка, чотири слота, три додаткових роз'єму M.2 і широкий набір настраиваемых порцій.

Високий рівень безпеки та потужні засоби управління

Адмініструвані пристрої для забезпечення безпеки безпеки HP з функцією автоматичного електронного радіозв'язку захищають ПК від постійно розвиваючогося вітрового ПО. Технології HP Sure Start Gen4 та HP Sure Click гарантують повну безпеку ПК на всіх рівнях - від системи BIOS для браузера.

Настроюються порти для підключення моніторів або пристроїв Thunderbolt

Налаштуйте задній порт введення-виведення для підключення пристроїв з інтерфейсом VGA, DisplayPort, HDMI або USB Type-C ™ з підтримкою DisplayPort ™. Або використовуйте інтерфейс Thunderbolt ™ для високошвидкісної передачі файлів.

Вам ніщо не повинно заважати

Будь-яке завдання вам під силу завдяки Windows 10 Pro, а також вбудованим функціям безпеки, засобів спільної роботи і можливостям підключення.

Захист на рівні вбудованого ПЗ

Забезпечте захист вбудованого ПЗ, на яку не здатні антивірусні програми. Технологія HP Sure Start Gen4 з апаратними функціями безпеки здатна автоматично відновлювати BIOS в разі іншим шкідливим і руткітів або пошкодження коду.

Забезпечте безпеку критично важливих процесів

Завдяки засобам захисту з функцією автоматичного відновлення робота критично важливих додатків і процесів не зупиниться, навіть якщо шкідливе ПО спробує їх закрити.

Безпечна робота в Інтернеті

Технологія HP Sure Click допомагає захистити комп'ютер від шкідливого ПО, програм-вимагачів і вірусів під час перегляду веб-сайтів і вкладень.

Швидке і безпечне відновлення системи з останньої версії образу

Технологія HP Sure Recover дозволяє швидко і безпечно відновити ПК за допомогою останньої версії образу системи, використовуючи тільки підключення до мережі.

Налаштуйте корпоративні образи системи з першого разу

Підвищіть якість і безпеку для користувача образів Windows за допомогою рішення HP Image Assistant Gen3, яке допомагає ІТ-фахівцям створювати образи і виявляти проблеми, а також надає рекомендації та способи виправлення.

Збільште швидкість основних процесів ІТ-управління

Рішення Microsoft System Center Configuration Manager з набором інструментів HP Manageability Integration Kit дозволяє прискорити створення образів ПО і забезпечує управління апаратними компонентами, BIOS і функціями безпеки.


Дивіться також

Інші
Гарантія, міс 36

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст!